Start Wykładziny Szczecin, Zachodniopomorskie

Wykładziny dywanowe Szczecin, Zachodniopomorskie

Firma Ampel oferuje podłogi Szczecin w wielu różnych odsłonach. Jesteśmy liderem na rynku jeśli chodzi o wykładziny w Szczecinie. Specjalizujemy się w dystrybucji wysokiej jakości wykładzin obiektowych. W naszej ofercie znajdują się zróżnicowane produkty, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Wśród tych produktów najchętniej wybieranymi są wykładziny dywanowe takie jak Arazzo, Opal, Italia oraz Actua i Chic, które idealnie sprawdzają się zarówno w obiektach premium, jak i tych, gdzie stawia się na atrakcyjną cenę.

Rozwiązania do biur i obiektów instytucjonalnych

Region Trójmiasta i Szczecina to także znakomity rynek dla naszych wykładzin w płytkach (Gobi, Namib, Street), które dostarczamy do powstających biurowców i centrów biznesowych. Szeroka gama wykładzin do biura pozwala na idealne dopasowanie rozwiązania do potrzeb danego obiektu. Dla tradycyjnych klientów instytucjonalnych tj. szkoły, szpitale, służba zdrowia proponujemy nasze specjalistyczne wykładziny z PVC.

Sprzedaż i doradztwo

Dzięki wieloletniej działalności na rynku zachodniopomorskim, a szczególnie w Szczecinie, doświadczyliśmy, jak bardzo ważne jest profesjonalne doradztwo oraz dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb klientów. Oferowane przez nas wykładziny obiektowe w Szczecinie są nie tylko funkcjonalne, ale także estetycznie wykonane, dzięki czemu doskonale wpasowują się w każde wnętrze. Jeśli nie wiesz, jakie rozwiązania wybrać, nasi pracownicy są do dyspozycji. Odpowiedzą na wszystkie pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości. Z naszą pomocą wybór właściwych wykładzin stanie się łatwiejszy i otrzymasz produkt, z którego będziesz zadowolony. Nie czekaj, skontaktuj się z nami i zadbaj o swoje wnętrza z naszą ofertą. 

Kontakt – postaw na profesjonalną ofertę

Zapraszamy do kontaktu z naszym oddziałem w Szczecinie, gdzie służymy pomocą i doradztwem. Chcemy, aby każdy nasz klient był w pełni zadowolony, dlatego też zawsze jesteśmy gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania i rozwiać wszystkie wątpliwości dotyczące naszych produktów i usług, dostępnych na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Napisz do nas

Masz pytania o wykładziny dostępne w twoim regionie? Skontaktuj się z nami! Nasi doradcy z chęcią odpowiedzą na Twoje pytania

Wyślij wiadomość
Realizacja NICEIT